Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden Impressum Kroatien-Forum 

.
Gravuren
auf Holz, Glas, Metall, Stein

Gravur Holz - Glas - Metall - Stein
· · · ·

Für weitere Informationen klicken Sie hier: Kroatisch-Sprachkurs - die gute Vorbereitung auf den Urlaub, Reisewortschatz

Kroatien-Forum / Urlaub in Kroatien / Ferienwohnungen in Kroatien
www.faszination-kroatien.de und www.kroatien-forum.com

Kroatisch-Sprachkurs - die gute Vorbereitung auf den Urlaub <· · · · · · · ·> Shop: Bücher, Landkarten, Reiseführer für den Kroatien-Urlaub
Info, Tipps und Reisetipps über Istrien, Kvarner Bucht, Dalmatien und andere Regionen von Kroatien, Urlaub in Kroatien, Camping, Campingplätze, günstige Ferienwohnungen, Privatzimmer, günstige Apartments, Hotels, Boote, Charter, Adria, Sehenswürdigkeiten, Ausflüge und Ausflugsziele, Reiseberichte usw.
Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema im Kroatien-Forum hat 29 Antworten
und wurde 654 mal aufgerufen

Suche Ferienwohnung, Ferienhaus, Apartment, Zimmer für den Urlaub in Kroatien
Seiten 1 | 2
Gast
08.06.2006 13:28
Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen
Potreban apartman za obitelj,2+2, blizina mora, klima, prvi tjedan osmog mjeseca.Najamnina tjedna ca 1000Kn/ tjedan/apartman

Familieenunterkunft wird gesucht, 2+2,Klima,WM,1.Augustwoche, Miete 1000Kroat.kuna 81.62.56.106

Vera Online

Moderatorin im Kroatien-Forum

08.06.2006 13:42
#2 RE: Suche Thread geschlossen

Zitat
Miete 1000Kroat.kuna

Pro Woche Das sind 20 € pro Tag für 4 Personen. Der Normalpreis in der Hauptsaison liegt inzwischen bei 50-100 € pro Tag. Kroatien ist nicht die dritte Welt.

beka Offline

Moderator im Kroatien-Forum

08.06.2006 14:02
#3 RE: Suche Thread geschlossen

anbei ein paar Objekte:

für 52,-- € pro Tag

Leider stimmt der Link nicht mehr. - Thofroe

für 48,-- €

für 40,-- €

für 32,-- €

-------
MfG BK

yvonne ( Gast )
09.06.2006 09:02
#4 RE: Suche Thread geschlossen

hvala lijepa na odgovoru, nije treci svijet, ali ja znam o cemu govorim.
nije moguce prodati sunce i more, nego apartman i usluge. za sve one kojima nije jasno o cemu govorim napravite komparaciju s drugim receptivnim zemljmaa. hvala

danke meine Liebe

Buric Offline

09.06.2006 09:48
#5 RE: Suche Thread geschlossen

In Antwort auf:
hvala lijepa na odgovoru, nije treci svijet, ali ja znam o cemu govorim.
nije moguce prodati sunce i more, nego apartman i usluge.

Vi ste upravu da se sunce i more nemogu prodati
ali, da bi neko mogao doci do momenta kada je spreman izdavati apartmane / sobe
potrebno je puno truda, odricanja i novaca

Lijep pozdrav

Grüsse Manda

yvonne ( Gast )
09.06.2006 13:42
#6 RE: Suche Thread geschlossen

naravno, slazem se s Vama, puno truda i ulaganja ne samo onih koji iznajmljuju , u turizmu su sudionici svi.Ja studiram turizam, treba pogledati u europi turisticke resurse, motivaciju turista, ponudu, namjestenost stacionarnih kapaciteta i nase cijene. Nije u interesu ni Vama koji ulazete puno truda imati iste cijene s onima koji iznajmljuju samo ciste sobe. Zna se koliko kvadrata ima jedan apartman , iz cega se sastoji, zakon postoji.jedna cista soba ne smije niti moze biti vise od 1000 kuna u najam tjedno.A za sunce i more,,,,gledacu da ga ekoloski ne ugrozim i naravno zahvaliti bogu na blagodetima hrvatske ljepote.
herzlicher gruss aus der Schweiz

Ratibier Offline

10.06.2006 04:46
#7 RE: Suche Thread geschlossen

Vielleicht solltest du doch lieber in der Schweiz bleiben und weiter studieren,
Die Menschen in HR werden dir sicherlich dafür dankbar sein
(für das Daheimbleiben natürlich und nicht fürs studieren)

Gast
10.06.2006 09:24
#8 RE: Suche Thread geschlossen

???

Soline Offline

verstorben

10.06.2006 12:13
#9 RE: Suche Thread geschlossen

Hallo Yvonne!
Da Du ja Touristik in der Schweiz studierst, also Fachfrau bist, kannst Du mir ja sicher ein paar Angebote aus der Schweiz schicken, wo ich für 20 EUR. pro Tag mit meiner Frau Urlaub machen kann. Sollte es so etwas tatsächlich geben, fahre ich mit Sicherheit dort hin.
Puno pozdrav!

Soline

tihana Offline

10.06.2006 19:57
#10 RE: Suche Thread geschlossen

nein, yvonne, du hast keine ahnung wovon du sprichst. und wenn ich sowas lese kommt mir die galle hoch. ein guter tip - versuchs mit mit einem anderen beruf. im tourismus bist du mit dieser einstellung definitiv falsch.

Triton ( Gast )
10.06.2006 23:17
#11 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

Hallo Yvon,

naravno da se slazem s Mandom i djelim misljenje vecine, pogledaj pod http://www.villatriton.de
i sama reci jeli ovaj standard za 20,00 € tjedno?
Mislim da se trud i odgovarajuca ponuda moraju isplatiti, pa ko voli, nek izvoli.

Pozdrav svima

Petar Offline

Mitglied im Kroatien-Forum

11.06.2006 15:23
#12 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

Ajd mi pronađi apartman u Švicarskoj za 20 Eura dnevno u sezoni skijanja da i ja konačno probam malo skijati

Kannst du mir ein Appartmenet in Schweitz für 20 Euro pro Tag finden?!

Gast
12.06.2006 08:23
#13 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

dragi moji,
tko zeli prenociste za 20.00 franaka , naravno za cistu sobu s kupatilom, slobodno nek se javi, obecavam dozivljaj za to. Sto se tice soba u Hrvatskoj ja sam pronasla deset ponuda i sad sam na muci, odabir, Divan apartman za 250 kuna dnevno za 6 osoba prema Sibeniku ili srce vuce prema Trogiru. Pisem na hrvatskom jer imam obzira prema svim onima koji iznajmljuju preko ljeta i ne zelim im spustati cijenu.Ali, zaista ne mogu a da ne kazem da je veliki procenat privatnog smjestajnog kapaciteta precjenjen. Vazno je dovesti gosta, a kad je on tamo budite kreativni i sposobni znati zaraditi. Ah, da za sobu u Svicarskoj zaista mislim ozbiljno, zelite li mozda spavanje u sijenu na farmi, nezaboravno ili zimi spavanje u pravom iglu, mozda sad preko ljeta u jednom indijanskom tipiju ili zelite vidjeti kakva je svakodnevnica ovdje. Stoji VAm na raspolaganju soba i u 170m2 potkrovnom stanu, citav pogled na sumu, malo mijesto i naravno ja.
Pa javite se bilo bi mi drago, i ne zaboravite Gost je kralj, uvijek mogucnost mora postojati. Sad ste Vi na redu, dajte Vi meni neku ponudu?

Gast
12.06.2006 10:46
#14 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

da li to vrijedi ili ne odlucite Vi ili Vas turisticki inspektor. Ja po slikama zaista ne mogu dati sud, moj prvi dojam, a on je uglavnom uvijek tocan, je da ste sigurno izuzetno gostoljubivi.
procitaj vise u standardima u turistickom ugostiteljstvu, TA, grupe Hoteli,standardi uredjenja i oprema unutrasnjosti. Pravilnik o razvrstavanju, minimalnim uvjetima i kategorizaciji ugostiteljskih objekata

karlo Offline

Mitglied im Kroatien-Forum

12.06.2006 11:48
#15 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

dosatno-dosatno

Triton ( Gast )
12.06.2006 23:16
#16 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

Bog Yvonne,

drago mi je da si pronasla nesto za sebe, vjerujem da ako uredno prijavljuju sobe/apartmane i placaju porez za tu cijenu ne mozes naci mjesto za 6 osoba za 20,00 € dnevno.
A sto se tice nase gostoljubivosti, uvjeta smjestaja i ponude valjda je dovoljan podatak da nam se 80% gostiju vraca svake godine u ove 3 otkako iznajmljujemo. Primjerice smo imali proslu god. iste goste 5x od svibnja do rujna.

Pozdrav

Gast
13.06.2006 08:24
#17 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

hvala,za 4 osobe od toga dvoje djecei to za 35 eura dnevno.za 50 eura kad placam onda idem u toscanu, citava kuca na raspolaganju, sve uredjeno i to je vrijdedno 50 eura dnevno.Neki moji prijatelji su bili u Hrvatskoj prosle godine, svicarci su i stekli su dojam da se dolje trude za tri mjeseca sezone zaraditi za citavu godinu. To ne moze niti smije biti. Tko zeli neka pogleda ponude drugih zemalja.Ja zelim da Hrvatska bude turisticka zemlja i da ima dobar glas jer kako se ono kaze svaki nezadovoljni klijent je jednako 25 nezadovoljnih.Mislim da je u turizmu doslo vrijeme kad se ne moze gledati sto brza zarada za bilo sto. Pogledajte sami ove silne apartmane na netu, ponuda je ogromna a mi imamo zakon o kategorizaciji. Mi imamo zakone i nitko ih se ne pridrzava! Dokle?
pozdrav i puno rada

Vera Online

Moderatorin im Kroatien-Forum

13.06.2006 09:14
#18 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

Ich weiß nicht, ob ich das alleine so sehe, aber da wir uns in einem deutschen Forum befinden, sollte die Unterhaltung höflichkeitshalber auch auf Deutsch geführt werden.

Gruß Vera

antonio111 Offline

13.06.2006 09:49
#19 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen

Bitte??

Also ich hab lang genug in der Toscana gelebt, und möchte doch zu gerne wissen was Du für 6 Personen dort für 50 € am Tag bekommst. Das in Kroatien an manchen Orten die Preise etwas unrealistisch sind, ist wohl klar, aber zu behaupten das man in der Toscana ein Haus für 50 € mieten kann .....Wahrscheinlich war das nur ein Scherz....Eine Strandliege kostet ja schon 10 € am Tag.....also bitte...bleiben wir doch auf dem Boden der Tatsachen.....

Antonio

Ratibier Offline

13.06.2006 09:59
#20 RE: Suche apartman za obitel ,2+2 - Najamnina tjedna ca 1000Kn Thread geschlossen
In Antwort auf:
Ich weiß nicht, ob ich das alleine so sehe, aber da wir uns in einem deutschen Forum befinden, sollte die Unterhaltung höflichkeitshalber auch auf Deutsch geführt werden.

Die Mutter hat wohl Angst, ihr, durch Terrorismus-Studium erworbenes Wissen, an die D-Touris weiter zu geben, um die Preise in HR stabil zu halten, welche sie anderseits für total überteuert hält.
Schade, dass man den Studenten nicht erklärt, dass ein Klimagerät schon bei der Anschaffung Geld kostet, aber richtig teuer erst im Betrieb wird. Habe es noch nicht nachgerechnet, denke aber, 5-10,-€/Tag wird so ein Kasten schon fressen.
Recht hast du aber, unhöflich ist die Schreibweise aller Mal

Seiten 1 | 2